Trojdílné Teleskopické brány

Trojdílné teleskopické brány jsou zařízení, které se skládají ze tří křídel jezdících po třech samostatných kolejnicích. První křídlo teleskopické brány je poháněno pohonem přes ozubený hřeben, druhé a třetí křídlo teleskopické brány je taženo lanovým převodem umístěným tak, aby byl z venkovní strany skrytý. Tento systém se praxí prokázal jako spolehlivý a není důvod se obávat problémů.

Hlavní výhody :

- úspora místa : trojdílná teleskopická brána uspoří 61% místa bočního prostoru, příkladem : klasická posuvná brána s průjezdem 400cm potřebuje 447 cm boční prostor, teleskopická brána jen 176 cm.

- bezúdržbový provoz : teleskopická brána nevyžaduje žádnou údržbu. Výjimka je zimní období, kdy je potřeba běžným způsobem čistit kolejnici brány,

- spolehlivost : teleskopická brána je velmi spolehlivá, je postavená z kvalitních komponent, které máme lety praxe ověřené,

- desing : i když se jedná o specifický výrobek, není problém přizpůsobit provedení Vámi vybrané výplni. Možné výplně : holý rám s přípravou pro montáž výplně svépomocí, dřevená výplň, tahokovy, děrované plechy, ocelové profily a další.